دوره­های آموزشی کوتاه مدت خارج از کشور

      
 استفاده بهینه از نیروی انسانی یکی از مهمترین اهداف مدیریت و محور اصلی توسعه هر سازمان محسوب می­شود که این امر با سرمایه­گذاری روی منابع انسانی جهت افزایش بازدهی آنها امکان­پذیر است. آموزش رکن اساسی ارتقای توانایی کارکنان است که بهره­وری مؤثر و بلند مدت نیروی انسانی و همچنین پیشروی همگام با تحولات سریع در حوزه­­های گوناگون را به همراه دارد. یکی دیگر از عوامل مهم در افزایش بهره­وری و ایجاد انگیزه تلاش و ترقی سایر کارکنان، تشویق کارکنان برتر و کوشا در سازمانها می­باشد.

شرکت فن­آوران پویا صنعت وفا با توجه به اهمیت برنامه­ریزی در بهره­وری نیروی انسانی، اقدام مبتکرانه­ای را با برگزاری دوره­های آموزشی- سیاحتی در خارج از کشور صورت داده است و به این ترتیب دوره­های آموزشی کوتاه مدت تخصصی، مدرن و بازآموزی متناسب با نیاز کارکنان اعم از مدیران، کارشناسان و متخصصان موجب ارتقای دانش فنی آنها شده و از طرفی برگزاری تورهای سیاحتی همزمان، طرح تشویقی موفق و به یادماندنی را به همراه دارد.

دوره­هاي آموزشي با توجه به نیاز سازمانها نسبت به موضوع و محتواي آموزش، مدت دوره، تورهای سیاحتی و نوع خدمات، قابل تنظیم و برنامه­ریزی می­باشد.

در حال حاضر این شرکت دوره­های آموزشی- سیاحتی در کشور روسیه و در شهرهای مسکو و سنت­پطرزبورگ را سازماندهی نموده است. کشور روسیه امكانات و توانمنديهاي گسترده در برخي صنايع ازجمله صنعت نفت و گاز و همچنين صنعت برق دارا مي باشد. این کشور به دلیل شرایط خاص جغرافیایی و قدمت آن دارای ویژگی­های منحصر به فردی نيز می­باشد که سفری خاطره­انگیز را برای گروه­های اعزامی ارمغان خواهد داشت.